Zamknij x
Serwis bslosice.pl u篡wa plik闚 cookies. Brak zmiany ustawie przegl康arki oznacza zgod na ich u篡cie. Wi璚ej informacji znajduje si w naszej Polityce cookies.
Dzisiaj jest: 2014-09-03
Imieniny Joachima, Liliany, Szymona














Gie責a
GPW (2014-09-02 18:59)
WIG 52643.48 +0,43%
WIG20 - -
mWIG40 3428.19 -0,56%
sWIG80 - -
Wspierane przez Money.pl


Kursy walut
NBP 2014-09-02
USD 3,2112 +0,24%
EUR 4,2120 +0,05%
CHF 3,4881 -0,06%
GBP 5,3111 -0,28%
Wspierane przez Money.pl


Depozyty 3m
2014-09-02
WIBID 3M 2,37 -0,42%
WIBOR 3M 2,57 -0,39%
WIBOR 1M 2,58 +0,00%
EURIBOR 3M 0,16 -2,45%
EURIBOR 1M 0,07 -1,49%
Wspierane przez Money.pl
zwi/rozwi


Kontakt




Bank Spó責zielczy w υsicach Centrala


08-200 υsice
ul. Bialska 6
fax (083) 359 05 16
tel. (083) 359 05 17, (083) 359 05 18
Sekretariat: e-mail sekretariat@bslosice.pl

Zarz康 Banku

Romuald Piotruk:  romuald.piotruk@bslosice.pl
Jaros豉w ζski: jaroslaw.laski@bslosice.pl
Stanis豉w Michaluk: stanislaw.michaluk@bslosice.pl

 

Gówny Ksi璕owy
Maria Jaszczuk: maria.jaszczuk@bslosice.pl


Wydzia Kredytów

Tomasz Kuna - Naczelnik Wydzia逝: tomasz.kuna@bslosice.pl
Urszula Pomagruk - urszula.pomagruk@bslosice.pl
Agnieszka Wróbel - agnieszka.wrobel@bslosice.pl

Wydzia Handlowy
El瘺ieta Kami雟ka - elzbieta.kaminska@bslosice.pl

 

Restrukturyzacja i Windykacja Kredytów

Cezary Sukiennik - cezary.sukiennik@bslosice.pl

 

 

 

Filia nr 1 w υsicach
08-200 υsice
ul. Rynek 1
tel. 83 359 06 00

 

Filia nr 2 w υsicach
08-200 υsice
ul. Narutowicza 5

tel. 83 343 36 47

e-mail:urszula.kaminska@bslosice.pl

 

Filia nr 3 w υsicach
08-200 υsice
ul. Kolejowa 10

tel. 83 342 38 86

 

Oddzia Huszlew

tel. 83 358 01 66

Teresa Sawczuk - Dyrektor Oddzia逝: teresa.sawczuk@bslosice.pl

Oddzia Olszanka

tel. 83 357 51 94

Zofia Jaszczuk - Dyrektor Oddzia逝:  zofia.jaszczuk@bslosice.pl

Oddzia Przesmyki

tel. 25 641 23 79

El瘺ieta Ka逝cka - Dyrektor Oddzia逝: elzbieta.kalucka@bslosice.pl

 

Oddzia Mordy
tel. 25 641 54 14
Stanis豉w Michaluk - Dyrektor Oddzia逝: stanislaw.michaluk@bslosice.pl

 

 


 





wstecz

start aktualnosci o banku oferta kontakt internet banking polityka_prywatnosci regulamin_portalu netline www.grupabps.pl www.bankbps.pl www.bfg.pl www.grupaconcordia.pl www.nbp.gov.pl www.arimr.gov.pl www.minrol.gov.pl www.mofnet.gov.pl www.ppr.pl www.itcard.pl www.parp.gov.pl www.gpw.com.pl www.money.pl