Zamknij x
Serwis bslosice.pl u篡wa plik闚 cookies. Brak zmiany ustawie przegl康arki oznacza zgod na ich u篡cie. Wi璚ej informacji znajduje si w naszej Polityce cookies.
Dzisiaj jest: 2015-01-29
Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei














Gie責a
GPW (2015-01-29 15:07)
WIG 51726.12 +0,04%
WIG20 2322.89 +0,16%
mWIG40 3511.89 -0,30%
sWIG80 12445.82 +0,31%
Wspierane przez Money.pl


Kursy walut
NBP 2015-01-29
USD 3,7418 +0,38%
EUR 4,2344 -0,01%
CHF 4,1007 -0,79%
GBP 5,6644 +0,04%
Wspierane przez Money.pl


Depozyty 3m
2015-01-28
WIBID 3M 1,80 -0,55%
WIBOR 3M 2,00 -0,50%
WIBOR 1M 2,02 +0,00%
EURIBOR 3M 0,06 +1,85%
EURIBOR 1M 0,01 +150,00%
Wspierane przez Money.pl
zwi/rozwi


Kontakt




Bank Spó責zielczy w υsicach Centrala


08-200 υsice
ul. Bialska 6
fax (083) 359 05 16
tel. (083) 359 05 17, (083) 359 05 18
Sekretariat: e-mail sekretariat@bslosice.pl

Zarz康 Banku

Romuald Piotruk:  romuald.piotruk@bslosice.pl
Jaros豉w ζski: jaroslaw.laski@bslosice.pl
Stanis豉w Michaluk: stanislaw.michaluk@bslosice.pl

 

Gówny Ksi璕owy
Maria Jaszczuk: maria.jaszczuk@bslosice.pl


Wydzia Kredytów

Tomasz Kuna - Naczelnik Wydzia逝: tomasz.kuna@bslosice.pl
Urszula Pomagruk - urszula.pomagruk@bslosice.pl
Agnieszka Wróbel - agnieszka.wrobel@bslosice.pl

Wydzia Handlowy
El瘺ieta Kami雟ka - elzbieta.kaminska@bslosice.pl

 

Restrukturyzacja i Windykacja Kredytów

Cezary Sukiennik - cezary.sukiennik@bslosice.pl

 

 

 

Filia nr 1 w υsicach
08-200 υsice
ul. Rynek 1
tel. 83 359 06 00

 

Filia nr 2 w υsicach
08-200 υsice
ul. Narutowicza 5

tel. 83 343 36 47

e-mail:urszula.kaminska@bslosice.pl

 

Filia nr 3 w υsicach
08-200 υsice
ul. Kolejowa 10

tel. 83 342 38 86

 

Oddzia Huszlew

tel. 83 358 01 66

Teresa Sawczuk - Dyrektor Oddzia逝: teresa.sawczuk@bslosice.pl

Oddzia Olszanka

tel. 83 357 51 94

Zofia Jaszczuk - Dyrektor Oddzia逝:  zofia.jaszczuk@bslosice.pl

Oddzia Przesmyki

tel. 25 641 23 79

El瘺ieta Ka逝cka - Dyrektor Oddzia逝: elzbieta.kalucka@bslosice.pl

 

Oddzia Mordy
tel. 25 641 54 14
Stanis豉w Michaluk - Dyrektor Oddzia逝: stanislaw.michaluk@bslosice.pl

 

 


 





wstecz

start aktualnosci o banku oferta kontakt internet banking polityka_prywatnosci regulamin_portalu netline www.grupabps.pl www.bankbps.pl www.bfg.pl www.grupaconcordia.pl www.nbp.gov.pl www.arimr.gov.pl www.minrol.gov.pl www.mofnet.gov.pl www.ppr.pl www.itcard.pl www.parp.gov.pl www.gpw.com.pl www.money.pl